Potřebujete zrenovovat prostor za domem? Rádi byste zde vytvořili klidný koutek pro děti?

Sháníte vhodné dětské prolézačky na zahradu? Jaké zvolit materiály a konstrukci pro zajištění maximální bezpečnosti? Hledáte spolehlivého partnera na návrh a realizaci dětského hřiště?

Dětské prolézačky jsou ideálním vybavením domácího dětského hřiště. Snadno je umístíte na zahradu i do dětského koutku za domem, kde se mohou stát velmi vítaným zpestřením pro děti i uklidňujícím místem plným upřímné dětské radosti a smíchu pro dospělé.

Jsou čím dál oblíbenější součástí nejen nových bytových domů a městských částí ale také běžných rodinných zahrad a dětských zákoutí za domem. Nabízejí originální a bezpečné útočiště pro malé i větší děti, které si raději hrají v příjemném kolektivu a na čerstvém vzduchu místo nezdravého sezení u televize či počítače. V rámci našich služeb nabízíme návrh a realizaci zahradních dětských hřišť s houpačkami, prolézačkami, dřevěnými domky, skluzavkami a dalšími doplňky. Při stavbě používáme výhradně ověřené a naprosto bezpečné materiály, se kterými si neublíží ani Vaše nejmenší ratolesti. Při návrhu se snažíme využít zejména vysoce kvalitní masivní dřevo, které zajišťuje dlouhou životnost a vysokou estetickou hodnotu i odolnost proti poškození. Zaujaly Vás moderní dětské prolézačky na zahradu? Proč si je pořídit?

Chcete udělat radost svým dětem a odtrhnout je od televize či počítače? Jak je dostat z domu na čerstvý vzduch? Zaujaly Vás moderní dětské prolézačky na zahradu? Jak je sladit s okrasnou zahradou? Kam je umístit? Chcete vědět víc? Obraťte se na nás! Rádi Vám poradíme a pomůžeme s realizací.