Rádi byste si zde vytvořili příjemné posezení pro pravidelné setkávání s přáteli?

Zaujaly Vás možnosti moderní verandy? Jaké přednosti nabízí?

Zaujala Vás myšlenka zahradní verandy? Jak ji propojit se svou zahradou? Chcete se dozvědět více o možnostech moderní zahradní architektury? Obraťte se na nás! Rádi Vám poradíme s jakýmkoliv problémem a doporučíme řešení šité na míru.

Zahradní veranda je skvělým řešením venkovního zastřešeného posezení, které oceníte při setkávání s přáteli i rodinném obědě v přírodě. Dřevěnou verandu lze propojit s navazující zahradou i dalšími prvky zahradní architektury jako je altán, pergola, venkovní kuchyně nebo vyhlídková terasa.

Verandu lze chápat jako přístavbu k chatě, chalupě či domu s otevřeným výhledem do zahrady. Je ideální k pravidelné relaxaci a odpočinku a bývá spojována s rekreačními objekty jako jsou chaty či horské boudy. Stejně tak ale může být součástí běžného rodinného domu a okrasné zahrady. Verandu lze navrhnout jako zastřešenou, prosklenou i zcela otevřenou pro maximální kontakt s přírodou. Nejoblíbenějším materiálem při stavbě je dřevo a kámen, které lze dokonale skloubit s přírodním rázem navazující zahrady. Podle potřeb lze verandu propojit s venkovní kuchyní, zahradním altánem, pergolou i vyhlídkovou terasou. Stavba verandy nám zabere několik dnů až pár týdnů podle složitosti. Líbí se Vám představa zastřešené verandy propojené s okrasnou zahradou? Proč si ji pořídit?