Nevíte, kam umístit nářadí, sekačku a další zahradnické potřeby či nábytek?

Potřebujete vybavit novou zahradu? Vyzkoušejte moderní zahradní domek!

Zajímáte se o dřevěné zahradní domky? Rádi byste si jej pořídili do své zahrady? Nevíte, kam jej umístit? Jaký materiál a barvu zvolit? Potřebujete se poradit? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi Vám poradíme s jakýmkoliv problémem a doporučíme Vám nejlepší možné řešení pro Vás i Vaši zahradu.

Zahradní domek je klasickou výbavou každé moderní zahrady. Je ideální k uschování zahradního nářadí, nábytku i grilu a pokud si pořídíte zahradní domek v podobě zahradní chatky s terasou, získáte také domácí kutilskou dílnu a zastřešené venkovní posezení pro příjemné chvíle s rodinou.

Zahradní domky jsou dnes již tradiční součástí každé zahrady. Jedná se o malé či větší dřevěné stavby, do kterých můžete umístit své zahradní nářadí, sekačku, venkovní nábytek, gril a další pomůcky do domácnosti. Dřevěné chaty a zahradní domky si lze pořídit i ve větších velikostech, které jsou ideální pro vytvoření malé kutilské dílny. Stavba zahradního domku, a to i v případě větších rozměrů, pak netrvá déle než několik dnů. Jako materiál volíme výhradně prvotřídní severské nebo české smrkové dřevo, které můžeme dále upravit lazurovacím lakem do jakéhokoliv odstínu. Co se týče střechy, můžete si vybírat mezi sedlovou střechou i rovným zastřešením. Jednoduše tak sladíte zahradní domek se svým domem i zbytkem zahrady. Specialitou je pak zahradní domek s terasou, který kombinuje zahradní dřevostavbu pro úschovu nářadí, kutilskou dílnu a venkovní zastřešené posezení pro příjemné chvíle s přáteli či rodinou. Stále váháte? Proč si pořídit zahradní domek na nářadí?